Estētiskās medicīnas un spa centrs

Atsauksmes

Please specify image url

Anita Bērziņa

60 gadi Jau daudzus gadus regulāri veicu krioprocedūras sejai un dekoltē zonai. Rezultāts – svaiga āda, dabiski gluda seja – nevajag ne injekciju, ne operāciju. “IP Estetic” tā ir mana vismīļākā procedūra. Efekts ir praktiski tūlītējs. Turklāt speciālistes, kas veic šo procedūru, ir ļoti zinošas un prot ieteikt gan labākos sejas un ķermeņa kopšanas līdzekļus, gan konsultēt par visiem estētiskās medicīnas aspektiem.
Please specify image url

Dace Ozola

Lai gan salona specializācija ir svara un figūras koriģēšana, gribu pateikt paldies par jaunumu arī sejas procedūru klāstā. Izgāju radio frekvences kursu, kas stimulē kolagēna veidošanos un lieliski piesātina un atjauno sejas ādu. Procedūra ir patīkama un, manuprāt, veiksmīgi attālina dažādu ne tik jauku manipulāciju nepieciešamību.
Please specify image url

Ilze S. Freimane

58 gadi Laiku pa laikam kritiski ieskatoties spogulī uz savu atveidu, saproti, ka “kaut kas ir jādara”. Personīgās figūras siluets vairs neapmierina, jo vidukļa apmērs un citi parametri slepeni uzkrājuši liekās kalorijas tauciņu veidā, un tā vietā, lai nopirktu jaunu kleitu, pēc glābiņa vienmēr esmu devusies uz ‘IP Esteti’. Esmu sekojusi Ilonai Pukstai kopš apmēram 1999. gada visās viņas salona dislokācijas vietās un esmu ļāvusies Ilonas un viņas kolēģu prasmīgajām masieru un citu speciālistu rokām un modernās aparatūras procedūrām, kā arī centusies praksē izmantot viņu padomus veselīgas ēšanas paradumu ieviešanā. Turpināšu šai veselības aprūpes darbinieku komandai sekot arī turpmāk, kad vien radīsies tāda vajadzība un vēlme, jo, papildus fizisko parametru patīkamajām izmaiņām, pēc procedūrām uzlabojas oma, garastāvoklis un parādās enerģija un dzīvesprieks! Par to ‘IP Estetic’ brigādei liels paldies! Lai veicas arī turpmāk!
Please specify image url

Ilze S. Freimane

58 gadi Ilonu Pukstu  pazīstu jau no pagājušā gadsimta beigām. Trīskārt Ilona mani meistarīgi ir glābusi no liekajiem kilogramiem uz ilgāku laiku, kamēr pati sabojāju sasniegto! Sākumā bija tikai Ilonas profesionālās rokas, bet, izglītojoties un apgūstot jaunas metodes un aparatūru dažādu problēmu risināšanai, katrs apmeklējums ir pārtapis par priekpilnu procedūru, kuru veic lieliski, iejūtīgi un profesionāli darbinieki. Mēs visi esam tikai cilvēki, ar savām vājībām uz gardām maltītēm. Tikai  – kā mēs izprotam vārdu “garda maltīte”? Cik veselīgs ir produkts, ko mēs šajā maltītē apēdam? Iepazīstoties ar Ilonu, esmu sapratusi, ka garda maltīte var būt vēl gardāka, ja apēstais ir veselīgs un sabalansēts Paldies!